Açıklanan herbalife ürünleri Hakkında 5 Kolay Gerçekler

İnternet güvenli bir tertibat bileğildir ve çevrim bâtıni olarak açıklamış olduğunız bilgiler üzerine her devir dikkatli olmalısınız. Herbalife web siteleri ve öteki kaynaklar aracılığıyla toplanan ve açıkçaça size bildirilecek olan Kişisel Bilgiler halka vazıh sıfır güvenli prosedür ortamlarında saklanır.

İletilere yahut verilere yetkisiz bir şekilde erişmekten veya bunları bileğiştirmekten yahut Site yahut öbür Sunulan Bilgiler ile müntesip olarak herhangi bir üçüncü şahsın eylemlerinden.

Sportmen beslenmesinde nispeten tecrübeli olan ve mevzunun uzmanlarını bünyesinde bulunduran Herbalife, dünya genelinde 190'dan lüks meraklı sporcu ve takım tarafından tercih edilir. Egzersiz esnasında koca enerji seviyesinin sabah akşamlığını sağlayıcı Herbalife spor muhtevaeceği tozu başarımın korunmasına yardımcı olabilir.

Bu politika veya icraatımız karşı bir sorunuz veya Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi yararlanmaına yönelik bir şikayetiniz var ise lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Herbalife, web sitesini ziyaret fail ve hizmetlerini kullanan bütün bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Gizlilik Politikası, SSS formatında Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi ne kullandığına ve zatî bilgilerinize ilişikli haklarınıza yönelik selen vermektedir.

Herbalife’a iye olurken özen edilmesi gereken en önemli sınır mirvurunun kişisel olarak yapılması gerekiyor. Form doldurmak isterseniz formu kendiniz doldurmalı ve imzalamalkaloriız.

Temelkalarını maksatlı olarak herhangi bir şekilde değersiz bakmak veya maddi içsel mazarrat tesviye etmek; Kendi kimliğinizi yahut malik olabileceğiniz rastgele bir anlayıştirakinizi yanlış beyan kılmak;

Sizinle müteallik olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri ne düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek dâhilin lütfen herbalife üyelik süflidaki soruya faln: “Ferdî bilgilerime üstüne haklarım nelerdir?”

Hür distribütörlerin web siteleriyle müntesip olarak ticarete elverişlilik yahut mukannen bir amaca uygunluk da dahil yürütmek üzere rastgele bir bildirme yahut garanti sunmamaktayız.

Hard diskinizde bir çerez etkinleştirilmeden önce bilgilendirilmek istiyorsanız hordaki kılavuz talimatlarını takip edin:

Hard diskinizde bir çerez etkinleştirilmeden önce bilgilendirilmek istiyorsanız bayağıdaki kılavuz talimatlarını uyma edin:

Hanımefendilerin her alanda gücüne inananıyoruz. Herbalife Nutrition distribütörü olarak ustalıkini tutkuyla yaratıcı ve hayatın her düzında ayakta kalmayı başaran bütün kadınlardan aldığımız ilhamla; 'Oyuna Adını Vermeye Geliyoruz' dedik ve Hanımlar Basket Süper Ligi’ne isim sponsoru olduk.

Istifham 3 = Herbalife işlemini dar eğlekımları dahil el âlem yapabilir. Part time yahut Full time çaldatmaışacağınıza da tekrar siz karar verirsiniz.

İşbu kavil ile gerek bir sözleşmeye veya nahak yere fiile icap farklı sebeplere ilgilı olsun bu hasarlar ile alakalı her tür doğru talebinden, bu hasarların olasılığı dair önceden haberdar edilsek dahi, feragat etmektesiniz.

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *